Biuro Rachunkowe Patron

Biuro księgowe PATRON działa od wielu lat na wrocławskim rynku biur księgowych. Założycielem jest Katarzyna Szymańska, która posiada wieloletnią praktykę w dziedzinie księgowości. Biuro rachunkowe obsługuje w pełnym zakresie małe i średnie firmy z Wrocławia oraz okolic. Pomagamy przedsiębiorcom w budowaniu ich biznesu poprzez profesjonalne doradztwo w temacie finansów, rachunkowości , podatków i zarządzaniem zasobami ludzkimi. Staramy się, by nasi klienci mogli bezpiecznie i zgodnie z literą prawa prowadzić i rozwijać swoje firmy.Wrocławskie biuro księgowe Patron prowadzi księgi handlowe w interesie swoich klientów zgodnie z przepisami prawa zarówno bilansowego jak i handlowego. Doradzamy i kontaktujemy się z naszymi klientami w przypadku gdy istnieje możliwość poprawy sytuacji firmy pod względem finansowym i podatkowym. Wszystkie dane elektroniczne jak i dokumenty w biurze rachunkowym są w odpowiedni sposób zabezpieczone, przestrzegamy również bezwzględnie tajemnicy handlowej i służbowej. Nasza działalność zabezpieczona jest ubezpieczeniem OC.


Zapewniamy konkurencyjne ceny, które ustalamy indywidualnie w zależności od nakładu pracy, ilości dokumentów, zatrudnionych pracowników i kondycji finansowej firmy. Dla nowych klientów proponujemy upusty i rabaty w początkowym okresie współpracy.

Pamiętaj o ofertach promocyjnych

3 X 25 %

Oferta promocyjna dla nowych klientów: pierwsze trzy miesiące 25% taniej. Oferty specjalne nie sumują się, można wybrać jedną z opcji.

3 X 50 %

Oferta promocyjna dla nowych klientów: 1, 6 i 12 miesiąc 50 % taniej. Oferty specjalne nie sumują się, można wybrać jedną z opcji.

STRONA WWW

Oferta promocyjna dla nowych klientów: Strona www (wizytówka) gratis. Oferty specjalne nie sumują się, można wybrać jedną z opcji.

MIESIĄC GRATIS

Oferta promocyjna dla stałych klientów: Miesiąc gratis gdy polecisz nas skutecznie nowej firmie, z którą podpiszemy umowę.

OFERTA

Prowadzenie Ksiąg Handlowych

Księgi Przychodów i Rozchodów

Prowadzenie Ryczałtu Ewidencjonowanego

Płace, deklaracje ZUS

KONTAKT

PATRON Katarzyna Szymańska.

Rodzinna 9/13, 53-029 Wrocław

GSM : 508 298 598

Email : biuro@epatron.pl