Biuro Rachunkowe Patron

Biuro księgowe PATRON działa od 1999 roku na wrocławskim rynku biur księgowych. Założycielem jest Katarzyna Szymańska, która posiada wieloletnią praktykę w dziedzinie księgowości. Biuro rachunkowe obsługuje w pełnym zakresie małe i średnie firmy z Wrocławia, okolic oraz całej Polski. Pomagamy przedsiębiorcom w budowaniu ich biznesu poprzez profesjonalne doradztwo w temacie finansów, rachunkowości , podatków i zarządzaniem zasobami ludzkimi. Staramy się, by nasi klienci mogli bezpiecznie i zgodnie z literą prawa prowadzić i rozwijać swoje firmy.Wrocławskie biuro księgowe Patron prowadzi księgi handlowe w interesie swoich klientów zgodnie z przepisami prawa zarówno bilansowego jak i handlowego. Doradzamy i kontaktujemy się z naszymi klientami w przypadku gdy istnieje możliwość poprawy sytuacji firmy pod względem finansowym i podatkowym. Wszystkie dane elektroniczne jak i dokumenty w biurze rachunkowym są w odpowiedni sposób zabezpieczone, przestrzegamy również bezwzględnie tajemnicy handlowej i służbowej. Nasza działalność zabezpieczona jest ubezpieczeniem OC.


Zapewniamy konkurencyjne ceny, które ustalamy indywidualnie w zależności od nakładu pracy, ilości dokumentów, zatrudnionych pracowników i kondycji finansowej firmy. Dla nowych klientów proponujemy upusty i rabaty w początkowym okresie współpracy.

Pamiętaj zyskujesz

Bezpłatne wystawianie FV

Udostępniamy prosty i intuicyjny program do wystawiana faktur VAT. FV można wystawić w dowolnym miejscu, z dowolnego urządzenia.

Aplikacja na telefon

Każdy nasz klient otrzymuje bezpłatny dostęp do aplikacji na telefon, którą w prosty sposób przekazuje faktury i inne dokumenty do biura.

Wirualny segregator

Każdy nasz klient ma dostęp do swoich faktur, dokumentów, deklaracji, polis, podsumowań książki online z każdego miejsca 7/24.

Czas gratis

Dzięki ofercie online zyskujesz swój cenny czas. Nie musisz wozić dokumentów do księgowej. Nie musisz przechowywać papierowych FV przez 6 lat.